مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد

 مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد

… دانلود …

مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد :


محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس هیدرولیک ایران
تعداد صفحات:12
نویسنده(ها):
اسما پزشگی – دانشجوی کارشناسی گروه مهندسی آب، دانشگاه تبریز
سیما صمدی – دانشجوی کارشناسی گروه مهندسی آب، دانشگاه تبریز

چکیده:
انواع سرریزهای مورد استفاده شامل سرریزهای لبه پهن، لبه تیز و اوجی شکل می باشند. از مهمترین مزایای هیدرولیکی یک سرریز لبه پهن این است که توزیع فشار روی تاج هیدراستاتیک است و این مسئله ناشی از طول زیاد تاج است. در این مقاله جریان بر روی سرریز پهن با استفاده از مدل آشفتگی RNG k- بصورت دو بعدی شبیه سازی شده و سطح آزاد جریان با روش عددی جزء حجم سیال ( VOF ) تعیین گردید. نتایج نشان داد که مدل آشفتگی RNG k- و روش جزء حجم سیال ( VOF )برای پیش بینی پروفیل سطح آب و ضریب دبی جریان بر روی سرریز پهن مناسب بوده و خطای نسبی متوسط مقادیر سرعت بدست آمده از مدل عددی و اندازه گیری شده 1 تا 4 درصد است. خصوصیات هیدرولیکی جریان در سرریز پهن دماغه دار با محاسبه ضریب دبی،ٍ پروفیل های سرعت و توزیع فشار در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفت.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي عددي ضريب دبي جريان، توزيع سرعت و فشار در سرريز لبه پهن با دماغه گرد