مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم

 مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم

… دانلود …

مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم :


محل انتشار: دومین همایش ملی کامپیوتر
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
حسام الدین کریمیان – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم تحقیقات گروه مهندسی فناوری اطلاعات، کرمانشاه، ایران
شاهپور علیرضایی – دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه رازی، کرمانشاه، ایران
محمود احمدی – دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه رازی، کرمانشاه، ایران

چکیده:
شبکه های حسگر بی سیم متشکل از تعدادی گره حسگر کوچک و با هزینه پایین می باشند. یکی از موارد مهم در شبکه های حسگر، پوشش محیط توسط گره ها می باشد. گره ها به دو صورت تصادفی و قطعی در محیط پخش می شوند. روش قطعی برای مکانهای قابل دسترس و روش تصادفی در محیط های بزرگ کاربرد دارند، در روش تصادفی ممکن است گره ها بخش هایی از محیط را نتوانند پوشش دهندکه باعث ایجاد حفره پوششی در شبکه می شود. بنابراین برای رفع این مشکل نیاز به الگوریتم هایی می باشد تا شبکه را بهینه و پوشش را افزایش داد.در این تحقیق با استفاده از گره های سیار و ثابت به رفع این مشکل پرداخته شده است، که بعد از توزیع تصادفی گره ها در محیط، حفره های پوششی در شبکه تشخیص داده می شود. سپس با روشی متفاوت از روش های قبلی، گره هایی سیار با قابلیت دامنه متغیر حسگری، به سمت حفره های تشخیص داده شده حرکت می کنند،که با هزینه ای کمتر،تکرار مراحل کمتری از اجرای الگوریتم و درصد پوشش بیشتری، شبکه را بهینه می سازد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله گسترش تلفيقي سيار و ثابت گرهها با حداکثرپوشش و اتصال در شبکههايحسگر بي سيم دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.