مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير

 مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير

… دانلود …

مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير :

چکیده:
بسیاری از پروتئین های کروی قابلیت خویش سرهم شدن و تشکیل فیبریل های آمیلوئیدمانند دارند. این فیبریل ها شبکه ای را تشکیل می دهند کهسبب بهبود خواص کارکردی ویژه ای مانند افزایش ضریب ژلاسیون و ویسکوزیته می شود، درنتیجه غلظت های کم آنها سبب تشکیل ژل خواهد شد.پروتئین های آب پنیر از جمله پروتئین های شیر هستند که در صنعت غذا بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و پروتئین های کروی آن شامل آلفا-لاکتالبومین، سرم آلبومین و بتا لاکتوگلوبلین می باشد. از میان این پروتئین ها، بتا لاکتوگلوبلین سبب تشکیل دیسپرسیون فیبریل با ویسکوزیته بالاترمی شود. با حرارت دهی پروتئینهای آب پنیر در قدرت یونی کم و pH پایین می توان نانوفیبریل تولید نمود. در این مقاله سعی می شود تاثیر پارامترهای مختلف فرایند مانند pH، دما، نوع و میزان نمک را بر خواص رئولوژیکی و مورفولوژی نانوفیبریل های پروتئین آب پنیر و به خصوص نانوفیبریل بتا لاکتوگلوبلین بررسی شود.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي اثر شرايط فرايند بر خواص نانوفيبريل پروتئين آب پنير