مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري

 مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري

… دانلود …

مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري :

چکیده:
مسافت دید ایمن یک عامل مهم در طراحی ، بهره برداری و ایمنی تقاطع های همسطح شهری است. هدف اصلی این مقاله بررسی میدان دید درتعدادی از تقاطع های سه راهی شهری و تطبیق آن با ضوابط آیین نامه های داخلی و خارجی است. در این راستا نخست بررسی تطبیقی ضوابط آیین نامه ای میدان دید تقاطع ها انجام شده و سپس ده تقاطع سه راهی به عنوان نمونه انتخاب و در آن ها اندازه گیری سرعت وسایل نقلیه ومشخصات هندسی و میدان دید موجود صورت گرفته است. در نهایت مقدار مسافت دید ایمن بر اساس آیین نامه ها تعیین و با مقدار موجود مقایسه شده است. نتایج مقایسه نشان می دهد علیرغم این که رانندگان سعی می کنند وضعیت خود را با شرایط هندسی موجود انطباق دهند اما در اکثر موارد کمبود مسافت دید وجود دارد و این کمبود در رویکرد فرعی تقاطع ها بحرانی تر است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي تطبيقي ميدان ديد در تقاطع هاي سه راهي بدون چراغ راهنمايي شهري