مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام

 مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام

… دانلود …

مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام :

چکیده:
یکی از محدودیت‌ها و معضلات استفاده از کامپیوتر در کارهای گرافیکی، داده‌های حکیمان و بالا بودن زمان پردازش داده‌ها در بسیاری از پردازش هافبک کاربردهای گرافیکی می‌باشد . بنابراین نیازمند روش‌هایی هستیم که داده‌های گرافیکی بسیار زیادی را در زمانی معقول پردازش نماینده. پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر در عصر حاضر استفاده از سیستم‌های کامپیوتری موازی را در بسیاری از زمینه‌ها مقدور بوده است در این مقاله به بررسی رد پای اشعه به صورت موازی با استفاده از سیستم‌های حافظه توزیع شده و حافظ اشتراکی به ترتیب با استفاده از MPI و OpenMP توسط یک راه‌حل شیئی که را با استفاده از زبان C++ پرداخته شده که نتیجه به‌دست‌آمده نشان دهنده تسریع خطی بوده است. سپس یک مدل تحلیل کارائیب با تجزیه و تحلیل پیچیدگی زمان و حافظ ارائه شده است .

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي کارايي و تأثير اشعه به صورت موازي با تکنيک حافظه مشترک و تبادل پيام