مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون

 مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون

… دانلود …

مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون :

چکیده:
سازه های بتنی ممکن است به دلایل مختلفی دچارآسیب شده و نیاز به مقاوم سازی داشته باشند. روش های متعددی جهت مقاوم سازی سازه های بتنی وجود دارد که استفاده از مواد پلیمری مسلح شده با الیافFRP) جهت مقاوم سازی سازه های بتن مسلح مناسب می باشد. بنابراین تحقیقات گسترده ای بصورت آزمایشگاهی و تئوری بر روی مقاوم سازی اعضا بتن مسلح مانند تیر، ستون، دال، دیوار و اتصال انجام گرفته است. در ساختمانهای بتن مسلح ، معمولا اتصالات تیر و ستون بصورت صلب بوده، لذا لنگر منفی حداکثر در تیرها، در بر ستون اتفاق می افتد. جهت مهارFRP در این قسمت از تیرFRP روی ستون ادامه داده می شود. بررسی ها نشان می دهد که مطالعات محدودی در این زمینه انجام گرفته است. لذا در این مطالعه با ساخت 4 نمونه بتن مسلح بصورت تیر صلیبی شکل و مقاوم سازی تیر در محل اتصال به ستون به بررسی رفتار آنها پرداخته شده است. یک نمونه بعنوان شاهد و سه نمونه دیگر با یک ، دو و سه لایه باCFRP در وجه کششی تیر مقاوم سازی و جهت مهار به طول 40 سانتی متر در ستون ادامه پیدا کرده و دورپیچ شده اند. همه نمونه ها تحت بار استاتیکی فزاینده برروی ستون قرار گرفته اند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي رفتار تيرهاي مقاوم سازي شده باCFRPدر محل اتصال تيربه ستون