مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي

 مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي

… دانلود …

مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي :


محل انتشار: دومین سمینار ملی امنیت غذایی
تعداد صفحات:6
نویسنده(ها):
ارمغان سالم – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی، رووه علوم و ص
سیداحمد شهیدی –
روژین معاذیان –
الهام آل حسینی –

چکیده:
قارچ در مقایسه با بیشتر سبزیجات به علت فعالیت های متابولیکی و محتوای آبی بالا، پس از برداشت مدت ماندگاری کوتاهی دارد. این مشخصه آن را برای فساد میکروبی و قهوه ای شدن آنزیمی مستعد می کند. استفاده از پوشش های خوراکی به عنوان یکی از راه های جلوگیری و کاهش دادن شدت تنفس در میوه جات و در نتیجه افزایش زمان ماندگاری و نگهداری آنها می تواند مطرح باشد. یکی از روش های نگهداری قارچ استفاده از پوشش خوراکی است که برای ایجاد ظاهر بهتر و حفاظت از غذا به کار می رود. در مورد قارچ، پوشش های آلوئوورا، صمغ تاراگاکانت، کیتوزان روغن آویشن، کیتوزان- – گلوکز، کیتوزان، صمغ آلژینات در پژوهش های مختلف مورد بررسی و استفاده قرار گرفته اند. در این پژوهش ها ویژگی های مختلف قارچ طی نگهداری نظیر رنگ، کیفیت شیمیایی، افت وزن و ; مطالعه شده اند. نتایج بررسی ها نشان داده است که پوشش دهی باعث افزایش مدت ماندگاری و حفظ کیفیت قارچ می شود.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي اثر پوشش دهي و پوشش ها در نگهداري قارچ خوراکي