مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم)

 مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم)

… دانلود …

مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم) :


محل انتشار: هفدهمین کنفرانس سراسری شبکه های توزیع نیروی برق
تعداد صفحات:12
نویسنده(ها):
محمد علی احمدی – شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد

چکیده:
استفاده از روش‌های انج ام سرویس و تغییرات مورد نیاز خطوط توزیع بدون نیاز به خاموش نمودن مشترکین از حدود 100 سال پیش پایه‌گذاری شد. با اختراع مواد عایق با مقاومت الکتریکی و مکانیکی بالا (مواد فایبر گباس و اپوکسی گلاس ) این روش‌ها وارد مرحله جدیدی شد و به خصوص برای انجام کار با خط گرم در شب که های هوایی ابزار آلات متعددی طراحی و ساخته شد. اما انجام سرویس وطنی را در پست‌های زمینی بیشتر با خاموشی انجام مانور در خروجی ها و برقدار ماندن مشترکی از طریق شبکه فشار ضعیف صورت می‌گیرد. اعلام سال 1389 به عنوان ( سال خاموشی خواسته ، خداحافظ ) از طرف مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق مشهد، ما را بر آن داشت که کاری را که در سال قبل جهت بررسی امکان انجام سرویس و نگهداری و تعمیرات تجهیزات پست‌ها به صورت گرم و ساخت لوازم مورد نیاز این کار شروع کرده بودیم با جدیت و پشتکار پیش در ادامه داد و به نتیجه برسانیم. در نیمه دوم سال 90 با تدوین استانداردهای مورد نیاز جهت فنی و حرفه‌ای و برگزاری دو دوره آموزشی جهت گروه‌های سرویس و نگهداری پست ها و ترانس های هوایی و زمینی و ساخت و تهیه این لوازم برای همه گروه‌ها، کار با این لوازم به صورت روتین در دستور کار این گروه قرار گرفت. این مقاله خلاصه‌ای از نتیجه این اقدامات و نحوه استفاده از ابزار طراحی و ساخته شده جهت حذف خاموشی های خواسته در سرویس و نگهداری پست‌ها و ترانسفورماتور ها می‌باشد که با استفاده از این ابزار، توانستید در حذف خاموشی خان ارائه مطمئن‌تر به بیشتر انرژی برق به مشترکین سهم کوچکی داشته باشیم.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم) وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله طراحي و ساخت تجهيزات مورد نياز جهت سرويس و نگهداري پست ها و ترانسفورماتور هاي زميني به صورت برقدار (خط گرم)