مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد

 مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد

… دانلود …

مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد :

چکیده:
منطقه مورد مطالعه در 17 کیلومتری شهرستان رودبار و در زون زمین ساختی البرز واقع شده است. سنگ آهک های کرتاسه که آن را معادل سازند تیزکوه می دانند، قدیمی ترین سنگ های این منطقه را تشکیل می دهند. روی آهک های کرتاسه، گدازه و سنگ های آتشفشانی به سن ائوسن با ترکیب آندزیت، آندزیت بازالت و توف قرار گرفته است.نهشته های کواترنری شامل پادگانه های آبرفتی، تراس های آبرفتی و رسوبهای سیلابی جوان در منطقه رخنمون دارند که بصورت ناهمشیب بر روی سنگ های آتشفشانی ائوسن قرار گرفته اند. توده های نفوذی با ترکیب گرانیت و توده های آذرین نیمه عمیق و دایک ها با طیف ترکیبی مونزو گابرو و گرانیت پورفیری در سنگ های آتشفشانی ائوسن نفوذ کرده اند. پهنه های دگرسانی گرمابی که در منطقه جمشیدآباد رخنمون دارند، شامل انواع دگرسانیهای های پتاسیک، کلریتی، آلونیتی، سریسیتیک و آرژیلیکی می باشند .از نظر کانی زایی می توان کانی های پیریت، مگنتیت، هماتیت، اکسیدها و هیدرواکسید های آهن را در منطقه مشاهده کرد.همچنین با توجه به نتایج آنالیز ژئوشیمیایی عیار مس در منطقه بالا می باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي کاني شناسي دگرسانيهاي گرمابي و کاني سازي منطقه جمشيد آباد دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.