مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي

 مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي

… دانلود …

مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي :

تعداد صفحات:6
چکیده:
ایران یکی از کشور هایی است که در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارد و با محدودیت و کمبود آب روبروست. کشوری که میانگین بارندگی آن 33 درصد میانگین بارندگی دنیاست. میزان آب مورد دسترس به ازای هر نفر در ایران حدود 0571 متر مکعب است. و طبق برآورد های انجام شده در سال0011 به 0311 متر مکعب به ازای هر نفر می رسد، که این به معنای بحرانی شدن وضعیت آب در ایران است. در اکثر مناطق جهان به ویژه در ایران عاملمحدود کننده تولیدات زراعی کمبود آب است که با مدیریت منابع آب و خاک و استفاده یا بهبود سیستم های آبیاری و زهکشی نقش بسزایی در جهتتوسعه پایدار خواهد داشت. با توجه به روند افزایش جمعیت در ایران یکی از مهم ترین مسایل برنامه ریزی کلان برای خود اتکایی به ویژه تأمین غذا، عامل آب و استفاده بهینه از منابع آب می باشد . طبق برآوردها 33 درصد کل منابع آب ایران در بخش کشاورزی استفاده می شود لذا یکی از راه های حفظ منابع آب برای مدیریت در کشاورزی افزایش راندمان آبیاری است. این مقاله راه کارهایی را برای افزایش راندمان آبیاری در سیسنم های آبیاری و زهکشی در کشاورزی مورد بررسی قرار می دهد که می تواند در بهبود مدیریت استفاده از منابع آب در ایران در جهت توسعه پایدار در کشاورزی گام بردارد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله راهکارهاي دستيابي به توسعه پايدار در بهبود مديريت منابع آب کشاورزي