مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن

 مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن

… دانلود …

مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن :

محل انتشار: کنگره موبایل ایران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

آزاده گودرزی – دانشگاه الزهرا، دانشکده هنر،گروه طراحی صنعتی، تهران، ایران
فاطمه مهدیان – دانشگاه الزهرا، دانشکده هنر،گروه طراحی صنعتی، تهران، ایران

چکیده:

سهولت کاربرد به ویژگی ها و توانایی های محصول، نحوه سامان دهی آن و نیز ایجاد حسی خوشایند از استفاده محصول وابسته است به طوریکه در سال های اخیر، معنای محصول از آن چه پیشتر تعریف می شد، به حیطه های کارایی، مطلوبیت، امکانات و آسانیِ بیشتر گسترده شده است. در این مقاله، چیدمان آیکون ها در منوی تلفن همراه از دیدگاه اثرگذاری بر کارایی و مطلوبیت محصول شامل سرعت، دقت انجام وظیفه و رضایت کاربر ، بررسی شده است. به عنوان یک مورد کاربردی، طراحی منوی یک گوشی تلفن همراه مورد بررسی قرارگرفت تحلیل نتایج به دست آمده از آزمون ها به کمک نرم افزار Spss، به خوبی نشان دهنده عوامل موثر بر مطلوبیت منوی تلفن همراه میباشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي تاثير چيدمان منوي گوشي تلفن همراه بر مطلوبيت استفاده از آن دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.