مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390

 مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390

… دانلود …

مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390 دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390 کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390 :

تعداد صفحات:4

چکیده:

براساس مطالعه آماری 80% بهورزان در مواجهه با مخاطرات ناشی از این پسماندهای پزشکی قرار دارند. همچنین با وجود تجهیزات ایمن، به دلیل عدم آگاهی، خطر انتقال بیماری در بین بهورزان انکار ناپذیر است. با توجه به این مسایل اهمیت آموزش درجهت ارتقاء آگاهی و کاهش خطرهای احتمالی که منتج به کاهش هزینه ها و سلامت بهورزان است، روشن می شود. با توجه به ادامه یافتن رفتارهای مخاطره آمیز در جمعیت مورد مطالعه، جلسات آموزشی که دراین خصوص برگزار شده است، تاثیر چندانی نداشته است لذا نیاز به اصلاح برنامه های آموزشی منتهی به آگاهی، نگرش و عملکرد بهورزان در برنامه های آموزشی احساس شد. نتایج آزمونهای پره تست و پست تست در گروه هدف (50 نفر بهورز آموزش دیده و 50 نفر بهورز آموزش ندیده) نشان دهنده اثر معنی داری آموزش بر اساس آگاهی، نگرش و رفتار، به جای آموزش صرف بر مبنای آگاهی می یاشد (P<0.0001).

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390 با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تاثيرآموزش در ارتقاء رفتارهاي پيشگيري کننده مرتبط با پسماندهاي پزشکي در بهورزان شهرستان چابهار در سال 1390 دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.