مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP

 مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP

… دانلود …

مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP :

تعداد صفحات:9

چکیده:

یکی از محدودیت ها و معضلات استفاده از کامپیوتر در کارهای گرافیکی، داده های حجیم و بالا بودن زمان پردازش داده ها در بسیاری از پردازش ها و کاربردهی گرافیکی می باشد، بنابراین نیازمند روش هایی هستیم که که داده های گرافیکی بسیار زیادی را در زمان معقول پردازش نمایند. پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر در عصر حاضر، استفاده از سیستم های کامپیوتری موازی را در بسیاری از زمینه ها مقدور نموده است. در این مقاله به بررسی ردیابی اشعه به صورت موازی با استفاده از سیستم های حافظه توزیع شده و حافظه اشتراکی به ترتیب با استفاده از MPI و OPEN MP توسط یک راه حل شی گرا با استفاده از زبان C++پرداخته شده که نتایج بدست آمده نشان دهنده تسریع خطی بوده است. یک مدل تحلیلی کارایی با تجزیه و تحلیل پیچیدگی زمان و حافظه ارائه شده است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله رديابي اشعه به صورت موازي با استفاده از تکنيک هاي MPI و OPENMP