مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي

 مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي

… دانلود …

مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي :

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی بتن سبک

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

نیکلاس علی لیبر – مدیر پژوهشی انستیتو مصالح ساختمانی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه ت
امیر امین شکروی – کارشناس انستیتو مصالح ساختمانی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران
پیام حیدری – کارشناس انستیتو مصالح ساختمانی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران

چکیده:

شناخت تاریخچه بتن سبکدانه و روند گسترش کاربرد آن در دنیا و همچنین موارد عمومی استفاده از آن به پی بردن پتانسیل کاربرد بتن سبکدانه در ایران کمک می کند. کاربرد بتن سبک بطور عمده در پل سازی، ساختمان سازی، صنایع پیش ساخته، سازه های فراساحلی و کشتی سازی می باشد که در آمریکای شمالی در پل سازی و ساختمان سازی و در اروپا در ساخت سازه های فراساحلی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. امروزه این مصالح بیشتر در پل سازی، بازسازی پل ها،ساخت سازه های فراساحلی و صنایع پیش ساخته روایج یافته است. در این مقاله مروری بر کاربرد بتن سبک سازه ای در ساخت و سازهای مهندسی پرداخته می شود. کاربردهای بتن سبکدانه مورد بررسی در این مقاله شامل کاربرد آن در کشتی سازی، پل سازی، ترمیم و بازسازی سازه ها، ساختمانهای بلند مرتبه، قطعات پیش ساخته و سازه های فراساحلی می باشد. لازم به ذکر است در این مقاله صرفا کاربردهای سازه ای بتن سبکدانه مورد بررسی قرار گرفته و سایر بتنهای سبک که برای کاربردهای غیر سازه ای نظیر شیب بندی، بلوک سازی و نظایر آن به کار می روند در این مقاله مورد بررسی قرار نگرفته است.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي کاربردهاي بتن سبکدانه سازه اي در ساخت و سازهاي مهندسي