مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT

 مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT

… دانلود …

مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT :

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی و سومین کنفرانس ملی سد و نیروگاههای برق آبی

تعداد صفحات:12

نویسنده(ها):

پیام خدادادی – دانشجوی کارشناسی ارشد ساز ههای هیدرولیکی، دانشگاه تربیت مدرس تهران
سیدعلی اکبر صالحی نیشابوری – استاد دانشکده عمران و محیط زیست، دانشگاه تربیت مدرس تهران
اکبر صفرزاده – استادیار دانشگاه محقق اردبیلی

چکیده:

در این مقاله به منظور بررسی دقیق توزیع فشار غیر هیدرواستاتیکی بر روی دریچه قطاعی، جریان بر روی سرریز اوجی دریچه دار شبی هسازی شده است. در مدلسازی عددی جریان در محدوده سرریز از نر مافزارFluent استفاده شده است که م یتوان از قابلی تهای عمده آن برای آنالیزهای هیدرولیکی، به توانایی مدل کردن جریا نهای با سطح آزاد با روشVOF اشاره کرد. همچنین مدل دو معادل های k-e ((RNG به عنوان مدل آشفتگی به کار رفته و برای کوپل کردن معادلات سرعت و فشار از الگوریتمSIMPLE استفاده شده است. در نهایت پس از ارزیابی و حصول اطمینان از صحت عملکرد مدل، توزیع فشار غیرهیدرواستاتیکی بر روی سطح دریچه قطاعی و نیز نیروی وارد بر آن برای عمقها و بازشدگیهای مختلف تعیین شد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله بررسي عددي توزيع فشار غيرهيدرواستاتيکي بر روي سطح دريچه قطاعي سرريز اوجي دريچهدار با استفاده از نرم افزارFLUENT