مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش

 مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش

… دانلود …

مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش :

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات: 18

نویسنده(ها):

مژگان قدیمی – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، دانشکده مدیریت، دانشگاه آزاداسل
حیدر امیران – استادیار دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علوم و تحقیقات

چکیده:

شرکت های هواپیمایی، بعنوان سازمانهای خدماتی به منظور ماندگاری در اقتصاد جهانی، برای آنکه بتوانند خدماتی با کیفیت عالی برای مشتریان خود فراهم آورند باید فراسوی استانداردهای خدمات مشتریان گام بردارند. این مقاله با تمرکز بر ابعاد مهم خدماتی، و شناسایی و بررسی مولفه های تاثیر گذار خدماتی با استفاده از رویکرد6 سیگما، به تحلیل وضعیت خدمت رسانی مطلوب در صنعت هواپیمایی، می پردازد. در واقع شش سیگما بعنوان رویکرد کیفی موثر، در جستجوی دقیق برای فعالیت هایی است که ارزش افزوده نداشته و برای رسیدن به نقاط بهبود در عملکرد، به کار گرفته می شود. برای تحقق این امر آزمون مدل های آماری،ابزار علمی دقیقی به منظور تشخیص نقاط ضعف نسبت به فرصت هایی است که می توانسته منجر به بهبود و تعالی خدمت شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله ارزيابي فرايند خدمات مسافران در صنعت هواپيمايي با رويکرد 6 سيگما شرکت هواپيمايي کيش