مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب

 مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب

… دانلود …

مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب :

محل انتشار: پنجمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی یادگیری و آموزش الکترونیک

تعداد صفحات:8

نویسنده(ها):

مائده مشرف – دانشگاه تهران دانشکده فنی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر
فاطمه عروجی – دانشگاه تهران دانشکده فنی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر
فتانه تقی یاره – دانشگاه تهران دانشکده فنی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

چکیده:

خدمات یادگیری مبتنی بر وب توانمندی های قابل توجهی به کاربران خود ارائه می نمایند. دراین نوع یادگیری که بیشتر در آموزش از راه دور کاربرد یافته است . فراهم اوردن زمینه تعامل کاربران با یکدیگر می تواندنقش مهمی در افزایش انگیزه های فردی ایشان داشته باشد در این راستا انتقال تجربیات یادگیرندگان در مدلهایی نظیر تشکلهای حرفه ای community of practice می تواند به نحو فعالتری ظهور پیدا می کند دراین مقاله سامانه ای پیشنهاد می شود که دران یادگیرندگان می توانند در قالبهایی کنترل شده به بیان پرسشها و دیدگاههای خود بپردازند. بدین منظور فضاهایی توسط مدیریت سیستم پیش بینی می شود و مشارکت کنندگان با طرح مسائل خود در آنها به سایرین این امکان را میدهند که به بیان پاسخ ها و دیدگاهها ی اقدام کنند. هرچند ابزار مورد نظر در قالب یک تشکل همکلاسی روی یک سیستم مدیریت یادگیری موجود تحقق یافته است اما قابل بسیط و گسترش به هر محیط یادگیری و هر نوع سیستم ارائه خدماتی که حاوی بخشهایی برای دریافت نظرات کاربران است می باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله افزودن امکان مشاوره همکلاسي در يک محيط يادگيري مبتني بر وب دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.