مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص

 مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص

… دانلود …

مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص :

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات:17

نویسنده(ها):

مرتضی هادی – کارشناس برنامه ریزی و صنایع مدیریت مهندسی صنایع شرکت سهامی ذوب آهن اص

چکیده:

بر اساس آنچه تاکنون متداول بوده است، کارکنان حوزه‌ی منابع انسانی به طور نسبی درگیری کمتری با اهداف استراتژیک سازمانها داشته‌اند و عمدتاً به فعالیتهایی که جنبه‌ی عملیاتی داشته است پرداخته‌اند. در حال حاضر از مدیریت منابع انسانی انتظار می‌رود تا با بسیاری از مسائل و پدیده‌ها پاسخ گوید. که از آن میان می‌توان به کاهش هزینه‌ها، ارتقاء کیفیت، حصول اطمینان از به کارگیری تمامی پتانسیل‌های کارکنان سازمان و ایجاد همکاری‌های تجاری مستحکم‌تر اشاره کرد. که این مفاهیم، همگی بر نقش استراتژیک مدیریت منابع انسانی در سازمانهای امروز تأکید دارند. به نظر می‌رسد که ایجاد و حفظ تعادل بین دو نقش متفاوت در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی، یعنی نقش فنی و عملیاتی و نقش استراتژیک از چالش‌های عمده در این حوزه باشد که برای غلبه بر آن، باید به جای فقط تأمین کننده بودن، به توان‌مند ساز بودن برای منابع انسانی پرداخت و برای این منظور باید شایستگی‌های منابع انسانی شناسایی شده و ارتقاء یابد تا مشارکت فعال‌تری در رقابت‌پذیری سازمان داشته باشند.در این مقاله، پس از مقدمه‌ای در رابطه با شایستگی‌ منابع انسانی ، جایگاه و اهمیت آن در حوزه منابع انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس الگوی پیشنهادی مطرح می‌شود،در این الگو برای تعیین شایستگی مورد نیاز مشاغل از چشم‌انداز و استراتژی‌های سازمان، وظایف مشاغل،سیستم بین المللی طبقه بندی مشاغل Onet و تغییرات سازمانی استفاده شده است. از این الگو می توان شاخص‌های شایستگی منابع انسانی را به‌دست آورد و بر اساس آن زیر سیستم های مدیریت منابع انسانی را طراحی کرد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله الگوي تعيين شايستگي کارکنان در جهت تربيت نيروي انساني متخصص