مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر

 مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر

… دانلود …

مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: هفتمین کنگره سرامیک ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

احسان صائب نوری – دانشگاه تربیت مدرس
حمید عبدلی – پژوهشگاه مواد و انرژی
محسن قنبری حقیقی – پژوهشگاه مواد و انرژی
سیدخطیب الاسلام صدرنژاد – پژوهشگاه مواد و انرژی

چکیده:

در این پژوهش رفتار خوردگی کامپوزیت Al/AlN در یک محلول خنثی و اثر درصد وزنی فاز سرامیکی بوسیله پلاریزاسیون پتانس یودینامیک و نیز مطالعه سطح خورده شده به کمک SEM مورد بررسی قرار گرفت. پودر نانوساختار کامپوزیتی Al/AlN با درصد های وزنی مختلف ( 0 ، 5/5 ، 2 و 10 درصد وزنی ) به روش آسیاب مکان یکی پس از 25 ساعت آسیاب و رسیدن به مرحله پا یدار به دست آمد . محصول آسیاب پرس سرد و سپس در اتمسفر نیتروژن زینتر شد . نتا یج حاصل از تست های الکتروشیمیایی و رسم منحنی های پلاریزاسیون پتانسیودینامیک نشان داد که با افز ایش درصد وزنی فاز سرامیکی نیترید آلومینیوم در محلول حاوی 0/5 مولار از نمک طعام، سرعت خوردگی کم شد اما پتانسیل شکست دردرصد وزنی حداکثر میزان خود را داشت.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله اثر فاز سراميکي نيتريد آلومينيوم بر رفتار خوردگي کامپوزيت زمينه آلومينيومي تهيه شده به روش متالورژي پودر