مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن

 مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن

… دانلود …

مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن :

محل انتشار: همایش سراسری سامانه اطلاعات مکانی

تعداد صفحات:10

نویسنده(ها):

سیدمحمدرضا موسوی – دانشیار – دانشگاه علم و صنعت ایران
حمید فرخی – استادیار – دانشگاه بیرجند
آزاده نخعی – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه بیرجند

چکیده:

سیستم موقعیت یاب جهانی GPS به عنوان یک حسگر مکانی دقیق اثبات شده است. کاربران تجاری این سیستم از دقت های مکانی در حدود 25 متر موثر بهر همند می شوند که در محدوده وسیعی از کاربردها کافی می باشد. با این وجود در برخی از کاربردها از قبیل مکان سنجی های دقیق نیاز به دقت های بیشتری است. در این مقاله الگوریتمی مبتنی بر فیلتر کالمن به منظور پیش بینی تصحیحات GPS تفاضلی مطرح شده است. این مقاله از جمع آوری داده های واقعی برای ارزیابی کارآیی الگوریتم پیشنهادی استفاده می نماید. نتایج آزمایشگاهی در آزمون های میدانی، پتانسیل قوی این روش را جهت دسترسی به مکان سنجی دقیق تضمین می کند. نتایج به دست آمده نشان می دهد که م یتوان موثر خطاهای مکانی در گیرند ههای GPS تک فرکانسه را به کتر از 1 متر کاهش داد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله پيش بيني تصحيحات GPS تفاضلي با استفاده از فيلتر کالمن دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.