مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور

 مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور

… دانلود …

مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور :

محل انتشار: ششمین همایش موتورهای درونسوز

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

محسن قاسمی – کارشناس ارشد مهندسی مکانیک (خودرو) دانشگاه علم و صنعت ایران
علیرضا نورپور – استادیار دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران
مهدی احمدی – رئیس اداره کل محاسبات مهندسی مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو (ایپکو)

چکیده:

فقدان آب بندی صحیح در سطح مشترک سرسیلندر و بلوک سیلندر باعث فرار گازها از موتور و کاهش راندمان خروجی و قدرت موتور می شود .واشرهای سرسیلندر چندلایه در حال حاضر به عنوا ن بهترین انتخاب جهت تامین آب بندی در موتورهای احتراق داخلی به کار برده می شوند . در این تحقیق روش اجزای محدود جهت بررسی اثر متقابل بین بلوک سیلندر، واشرسرسیلندر و سرسیلندر مورد استفاده قرار گرفته است . علاوه بر این توزیع فشار تماسی بر روی واشرسرسیلندر وتنشه ای سرسیلندر و بلوک سیلندر در محل تماس آنها با واشرسرسیلندر جهت بررسی آب بندی درشرایط عملکردی مختلف مانند مونتاژ سرد، استارت سرد،احتراق، سرد شدن موتور تا 20 درجه سانتیگراد محاسبه شده اند . نتایج حاصل از حل عددی با استفاده از سنسور کاغذی ورق فوجی و آزمون حرا رتی صحه گذاری شده اند. نتایج نشان می دهند که توزیع فشار آب بندی به طور زیادی وابسته به نیروی پیش بار پیچها می باشد . علاوه براین تنش حرارتی درست و به جا باعث افزایش راندمان آب بندی می شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تحليل آب بندي و رفتار واشرسرسيلندر چندلايه فولادي تحت شرايط عملکرد موتور دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.