مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي

 مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي

… دانلود …

مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي :

محل انتشار: بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات:8

نویسنده(ها):

علیرضا رشیدی مقدم – سازمان انرژیهای نو ایران
ایمان رهبری – دانشگاه سمنان
احمد حقانی – سازمان انرژیهای نو ایران

چکیده:

باد به عنوان یکی از منابع تجدیدپذیر انرژی سالهاست موردتوجه بشر قرار گرفته است و امروزه نیز پژوهش های گسترده ای بمنظور استفاده ی بهینه از این انرژی انجام شده است . در ایران نیز به دلیل وجود پتانسیل فراوان برای استفاده از این انرژی، انجام پژوهش های مرتبط برای افزایش کارایی در این حوزه، امری ضروری محسوب می شود . از این رو، بررسی عوامل موثر بر طول عمر تجهیزات مورد استفاده در توربین های بادی امری اجتناب ناپذیر بحساب می آید. از جمله این عوامل، می توان به پارامتر دما اشاره کرد. در این مقاله، ابتدا ژنراتور های توربین های بادی معرفی شده، سپس سیستم های خنک کننده آنها بررسی شد ، پس از آن، تغییرات پارامتر دما در ژنراتور توربین بادی و عوامل موثر بر آن، بصورت عملی و با بررسی یک نمونه ی واقعی از توربین های نصب شده در ایران، بررسی شده است و منحنی های مربوطه برای مطالعه ی دقیق تر ترس یم شده و در بازه ی زمانی این پژوهش، مورد بررسی قرار گرفته اند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي تغييرات دماي ژنراتور توربين بادي سايت نيروگاه بادي منجيل بر حسب توان خروجي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.