مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي)

 مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي)

… دانلود …

مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي) :

محل انتشار: سمینار تخصصی نفت، گاز و محیط زیست

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

مصیب شیرانی – سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت عمرانی اداره محیط زیست
سیدعلی جبلی – سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت عمرانی اداره محیط زیست
محسن اسماعیلی –
مریم محمدی –

چکیده:

امروزه انواع آلودگی های محیط های آبی (اقیانوس ها، دریاها، دریاچه ها و رودها) به دلیل اهمیت آنها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. با توجه به اهمیت خلیج فارس در بهره برداری و انتقال سوخت های فسیلی و همچنین حوادث سیاسی منطقه ای همواره مقادیر زیادی از آلاینده ها به این اکوسیستم آبی و آبزیان وارد می گردد. عمده آلودگی در خلیج فارس آلودگی نفتی می باشد. به دلیل آنکه خلیج فارس حاوی ذخایر غنی انرژی (نفت و گاز) می باشد و اقتصاد کشورهای حاشیه خلیج فارس بر روی همین ذخایر بنا نهاده شده است، از این رو آلودگی نفتی خلیج فارس روز به روز بیشتر گردد. با توجه به اهمیت خلیج فارس و جزایر مرجانی از نظر توریستی، اقتصادی، شیلاتی ضروری است که به موضوع آلودگی نفتی خلیج فارس اهمیت ویژه داده شود. در این مقاله سعی بر آن است که ابعاد و علل آلودگی نفتی و تاثیرات آن بر اکوسیستم مرجانی و همچنین راهکارهای مقابله با آن تا حدودی مشخص گردد. و نقشه ساده مدیریتی را برای مواقع بحرانی ارایه نماید.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله مروري بر آلودگي نفتي در سواحل خليج فارس و اثرات آن بر جزاير مرجاني (مطالعه موردي کيش و تهيه نقشه مديريتي مبارزه با آلودگي) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.