مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق

 مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق

… دانلود …

مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق :

محل انتشار: سومین کنفرانس ملی مهندسی ارزش

تعداد صفحات:16

نویسنده(ها):

مهوش گلشن – دبیر و عضو هست مرکزی مهندسی ارزش توانیر و رئیس گروه کارشناسان کنترل پ
سید مرتضی کشفیان ریحانی – مهندسین مشاور کهن آرمان پیشگامان

چکیده:

برای ساختاری دولتی که از بالاترین نرخ های رشد جهانی نیاز مصر ف کنندگان به خدمات خود، تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی برخوردار است و بودجه های مصوب و اعتبارات تخصیص یافته به آن هر ساله درحالی کمتر می شود که تجهیزات سرمایه ای مورد نیاز آن از تورم بالای جهانی برخوردار است ، چه را ه کاری جز کنترل هزینه های خود باقی می ماند. اگر بپذیریم مهندسی ارزش ابزار آزموده شد کنترل هزینه برای مدیران پروژه است . هر تلاشی در جهت بهبود عملکرد مهندسی ارزش را خدمتی به بهبود کنترل پروژه های خود خواهیم یافت . صنعت برق در چند سال گذشته با ایجاد ساختار هست مرکزی مهندسی ارزش بهره های فراو انی از مهندسی ارزش در کنترل هزین پروژه ها برد . ولی ، این فقط شروع راه بود . تحلیل عملکردها، نقادی روش ها و ارزیابی نتایج، در آینده مدیریت پروژه های این صنعت را در مسیری هموارتر هدایت خواهد کرد . مقاله حاضر عملکرد دو ساله مهندسی ارزش در صنعت برق کشور به چالش می کشد و با برشمردن نقاط ضعف و قوت تلاش های انجام شده نظر به رفع کاستی ها خواهد داشت.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تحليل عملکرد مهندسي ارزش در صنعت برق