مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه

 مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه

… دانلود …

مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه :

محل انتشار: دومین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی

تعداد صفحات:7

نویسنده(ها):

حامد سهرابی – دانشجوی کارشناسی ارشد آبیاری و زهکشی
محمود مشعل – استادیار گروه آبیاری و زهکشی دانشگاه تهران
مریم وراوی پور – استادیار دانشگاه تهران پردیس ابوریحان

چکیده:

شوری اراضی و مشکلات حاصل از آن یکی از عوامل موثر در کاهش تولیدات کشاورزی است، که با توجه به روند رو به رشد جمعیت و افزایش نیاز غذایی، لازم ایت به طور جدی برای حل آن چاره ای اندیشیده شود. انجام آزمایشات صحرایی آبشویی جهت برآورد میزان آب لازم آبشویی املاح، با صرف زمان و هزینه زیاد همراه است. بنابراین استفاده از معادلات و روایط نظری شستشوی املاح که پایه ریاضی و تجربی دارند بایستی مورد توجه قرار گیرند.
در این مقاله پس از آبشویی ناحیه ریشه دشت ساوه با عمق های مختلف آبشویی، مقدار املاح باقی مانده در ناحیه ریشه با نتایج پیش بینی شده توسط مدل ساهیس مود مقایسه شدند و مشخص شد که مدل ساهیس مود دقت مناسبی در پیش بینی شوری باقی مانده در خاک بعداز آبشویی را دارد و می تواند در برآورد مقدار آب مناسب برای آبشویی زمین های شور مناسب باشد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله ارزيابي مدل ساهيس مود در برآورد مقدار آب آبشويي مورد نياز براي آبشويي دشت ساوه