مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي

 مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي

… دانلود …

مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي :

محل انتشار: نهمین کنفرانس ماده چگال

تعداد صفحات:5

نویسنده(ها):

علی سلطانی والا – دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز، پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره شناسی دان
جمال بروستانی – دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز

چکیده:

در این مقاله، مدهای نقص نقطه ای در یک بلور فوتونی دو بعدی متشکل از میله هایی از جنس سیلیکون در زمینه هوا، با آرایش شبکه مثلثی مطالعه شده است. موقعیت و تعداد مدهای نقص در نوار ممنوعه فرکانسی به ازای شعاع های مختلف میله نقص، با استفاده از روش ابرسلول بدست آمده است. بررسی توزیع فضایی مدهای مربوط به میله های نقص نشان می دهد که در شعاع بزرگتر از شعاع میله های بلور، مدهای چند قطبی ایجاد می شوند.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي مدهاي نقص نقطه اي در بلور فوتوني دو بعدي با شبکه مثلثي