مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني

 مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني

… دانلود …

مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: دومین کنفرانس توانمند سازی منابع انسانی

تعداد صفحات: 13

نویسنده(ها):

فاطمه سلیمانی طامه – کارشناس تجزیه و تحلیل سیستم ها و روشها- سازمان منطقه آزاد کیش
امین شاکرزاده – کارشناس مسئول تجزیه و تحلیل سیستم ها و روشها – سازمان منطقه آزاد کیش

چکیده:

در این مقاله کار تیمی به عنوان یکی از فاکتورهای توانمندسازی سازمانی معرفی شده و در راستای کسب بهترین نتایج از تیمهای کاری به نقش هوش هیجانی به عنوان عاملی موثر در افزایش کارایی و اثر بخشی تیمها و در نتیجه توانمندسازی اعضای آن و نیز نحوه افزایش این تواناییها در سطح سازمان پرداخته شده است. بدین منظور ضمن معرفی ابعاد هوش هیجانی و توانایی های اجتماعی به عنوان مهارتهای غیر فنی لازم برای کار تیمی، به ارتباط و نقش هر یک از این عناصر در کار تیمی مؤثر و همکاری و تعامل موفق در کار تیمی برای دستیابی به اهداف گروه خواهیم پرداخت. همچنین نمونه هایی از استفاده مناسب یا نامناسب هوش هیجانی در تیم و تأثیر آن بر عملکرد تیم ارائه میگردد.

اینک شما با جستجوی مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله هوش هيجاني و نقشآن در کار تيمي موفق و توانمندسازي منابع انساني