مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري

 مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري

… دانلود …

مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري :

تعداد صفحات:10

چکیده:

یکی از مشکلات اجرایی در دیوارهای آجری، عدم پر شدن درزهای قائم این دیوارها، توسط ملات می باشد. ملاحظه می شود که عمده درزهای قائم دیوارهای آجری موجود در کشور ما، به دلیل سهولت اجرا و عدم دقت سازنده، خالی از ملات باقی می مانند. تا کنون جهت تعیین تاثیر این ضعف اجرایی بر روی مقاومت دیوارهای آجری، فعالیتی جدی انجام نشده است. برای این منظور اقدام به ساخت تعدادی دیوار آجری با مصالح و ابعاد مشخص کردیم که گروهی از آنها جهت آزمایش برش درون صفحه و گروهی دیگر جهت آزمایش خمش خارج از صفحه تهیه شده بودند. از آنجا که فعالیت ما یک فرایند مقایسه ای است، نمونه های تهیه شده برای شده برای آزمایش از نظر ابعاد و مصالح کاملا مشابه بودند و تنها تفاوت آنها در این بود که در تعدادی درزهای قائم با ملات کاملا پر شده بودند، اما در بقیه درزهای قائم کاملا خالی از ملات بودند. آنگاه نمونه های موجود را در شرایط کاملا مشابه، تحت آزمایش برش درون صفحه و خمش خارج از صفحه به صورت بار افزون ( push over) قرار دادیم و نمودار نیرو – جابجایی و باز نهایی را برای هر کدام از نمونه ها بدست آورده و با هم مقایسه کردیم. در این مقاله به شرح آزمایشهای انجام شده و نتایج حاصل از آنها می پردازیم.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تاثير درزهاي قائم بر مقاومت ديوارهاي آجري دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.