مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس

 مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس

… دانلود …

مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: دومین کنفرانس ملّی تجربه های ساخت شبکه های آبیاری و زهکشی

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

امید صالحی – مسئول سیستمهای مدیریتی شرکت جهاد نصر سمنان
علی خواجه – کارشناس اجرایی شرکت جهاد نصر سمنان

چکیده:

با وجود اینکه در تمامی مراحل اجرایی س یفون اصلی دشت عباس دقتهای لازم بعمل آمده تا حت ی الامک ان نشت آب در سازه بت نی با این ابعاد به حداقل ممکن برسد ، در اولین آب انداز ی که جهت تست صورت گرفت0 ل یتر در هر یکصد متر مربع سطح بتن / میزان نشت توسط دستگاه نظارت حدود دوازده لیتر در ثان یه یعنی 40 بدست آمد . با وجود اینکه در اجرای درزها از نوارهای آببند استفاده شده است اما بدلیل عرض کم نوارهای استفاده شده و نیز مشکلات اجرایی نصب این نوارها ، نشت آب قابل پیش بینی بود . پس از پایان پروژه و تحویل آن ، مدیریت محترم نظارت طرح برای رفع این مشکل تا حد امکان ، طرحی برای ترمیم سازه مذکور تهیه نمود و مقرر شد پیمانکار سازنده سیفون (شرکت جهاد نصر سمنان ) اجرای آن را بر عهده گیرد . برای اینکار موادی مانند سیکا باند، جوینت فیلر، سیکا لایت، سیکا پرایمر ، سیکا فلکس، سیکا کولما کلینر، مونو تاپ، فوروگارد، سیکادور و برخی مواد د یگر با روش های اجرایی اختصاصی هر ماده مورد استفاده قرار گرفت . ضمن اینکه این م واد در مراحل مشخص و با برنامه زمانی دقیق به کارگیری شدند. در این مقاله روش اجرای کار به همراه تصاو یری از اجرا ی سیفون و عملیات اجرایی ترمیم آن ارائه شده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله اجراي عمليات درزبندي سيفون اصلي دشت عباس دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.