مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان

 مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان

… دانلود …

مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی شهر الکترونیک

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

عباس شکرالهی – دانشکده برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

چکیده:

افزایش بهره‌وری، پیدیاش حوزه های نوین در تجارت جهانی، کاهش هزینه های تولید و فروش محصولات، تولد زمینه های اشتغال جدید همگی دستاوردهای ورود به عصر مجازی و کسب کار الکترونیکی است. رشد فناوری های نوین اطلاعات، تجمع و همگن سازی ابزارهای متنوع این حوزه فرصت های نو و مبتکرانه ای را در مقابل دیدگان دولتها، سازمانها، شرکت ها و ; قرار داده است. در این میان صنعت گردشگری و توریسم یک یاز صنایعی است که می تواند با بهره گیری مطلوب و مؤثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بسزایی در معرفی و ایجاد زمینه های ورود به عصر مجازی ایفا کند. بطور کل یدر دنیای امروز، یکی از ارکان اصلی اقتصاد هر کشور (خصوصاً کشورهای پیشرفته) بخش خدمات و اطلاعات می باشد و اهمیت این بخش تا جایی است که گاهی اوقات بیش از 70% از تولید ناخالص داخلی کشورها را تشکیل می دهد. به همین دلیل در راستای توسعه اقتصادی کشور، هرگونه اقدام در زمینه ارتقا و توسعه بخش خدمات و اطلاعات، بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد. از جمله اقداماتی که می تواند مسئولین شهر اصفهان را در این خصوص یاری نماید تدوین مؤلفه ها و شناسه های داده های اطلاعات شهری است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله پژوهش و اجرا سيستم هاي نوين اطلاع رساني خياباني و تأثير آن در مديريت شهري و توريسم شهر الکترونيکي اصفهان