مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک

 مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک

… دانلود …

مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: سی و هشتمین کنفرانس ریاضی ایران

تعداد صفحات: 3

نویسنده(ها):

مجید عبدالرزاق نژاد – دانشگاه صنایع و معادن ایران، مرکز بیرجند، گروه علوم پایه
حسن میش مست نهی – دانشگاه سیستان و بلوچستان، گروه ریاضی

چکیده:

یکی از روشهای مهم و اصلی در برنامه ریزی چند هدفه، نظریه بهینگی پاریتو می باشد. این روش در یافتن اغلب جوابهاب بهینه پاریتو بطور مطلوب عمل می کند و این در حالی است که نطریه مذکور توانایی یافتن جوابهایی بطور یکنواخت پراکنده بالای مرزپاریتو را دارا می باشد به گونه ای که منجر به ایجاد یک گونه از جوابهای معقول در تصمیم گیرنده می شود. لذا برای تحقیق این امر یک آلگوریتم ژنتیک طراحی می شود.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله حل مسائل برنامه ريزي چند هدفه با بهره گيري از آلگوريتم ژنتيک