مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up

 مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up

… دانلود …

مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: هفتمین همایش انجمن هوافضای ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

بھزاد قدیری دھکردی – استادیار- دانشگاه تربیت مدرس, دانشکده فنی و مهندسی
ماکان قدک – دانشجوی کارشناسی ارشد- دانشگاه تربیت مدرس, دانشکده فنی و مهندسی
فرهاد قدک – استادیار- دانشگاه امام حسین, دانشکده فنی و مهندسی

چکیده:

پدیده جدایش سیال در کانال واگرا به همراه موج ضربه توسط حل پایا و غیر پایای کامل معادلات ناویر-استوکس به روش AUSM+up از دقت مرتبه دو زمانی و مکانی و نمایش عملکرد مناسب مدل مذکور در مقابل نتایج آزمایشگاهی و عددی موجود در منابع پایه و اساس این تحقیق بوده است. بطوریکه تاثیر شوک بر لایه مرزی و پدیده جدایش را به نمایش گذاشته و چگونگی انتقال هر یک از الگوهای جدایش (RSSیا FSS) به یکدیگر را پس از وقوع شوک بررسی کرده و تاثیر هر یک از الگوهای جدایش بر نحوه تغییرات فشار بر روی دیواره نازل مورد تحلیل واقع شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله بررسي عددي پديده جدايش سيال در کانال مافوق صوت به روش AUSM+up