مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile

 مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile

… دانلود …

مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1387

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

نجمه موسوی – گروه فیزیک دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
سیدمهدی بیضایی – گروه فیزیک دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

چکیده:

محاسب خواص ساختاری ترکیب TiO2 در فاز روتیل با استفاده از نظریه تابعی چگالی و امواج تخت بهبود یافته خطی به صورت پتانسیل کامل ( FP-LAPW) انجام شده است. تقریب شیب تعمیم یافته GGA و تقریب چگالی موضعی LDA در حضور و در غیاب برهمکنش اسپین مدار ( SOC) به کار برده شده است..همچنین برای بهتر شدن محاسبات گاف نواری از روش Engel Vosko GGA نیز استفاده شده است.نتایج این محاسبات در مقایسه با تجربه در توافق خوبی است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله محاسب? خواص ساختاري ترکيب TiO2 در فاز Rutile دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.