مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان

 مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان

… دانلود …

مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان :

تعداد صفحات:16

چکیده:

در این تحقیق بصورت کلی تاثیر استقرار شهرکهای صنعتی استان زنجان برآلودگی منابع آب زیر زمینی مورد بررسی قرار می گیرد. برای این منظور بعد از جمع آوری داده ها و اطلاعات موجو.د از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان موقعیت مکانی قرارگیری آنها بصورت یک لایه اطلاعاتی وارد سیستم GIS گردید. سپس در یک لایه دیگر موقعیت مکانی منابع آب زیر زمینی بصورت سفره های آب زیر زمینی تهیه شدند و با تلفیق این دو لایه محدوده های که واحدهای صنعتی بر روی سفره های آب زیر زمینی قرار گرفته اند را بعنوان نقاط بحرانی انتخاب و از نظر تاثیر این واحدها بر آلودگی آبهای زیر زمینی مورد ارزبای قرار گرفتند. نتایج بدست آمده از این تحقیق نشان دهنده استقرار شهرکهای صنعتی استان بر روی سفره های آب زیر زمینی و محلهایی که دارای آثارمنفی در آلودگی منابع آب زیر زمینی می باشند بوده و گویا این نکته می باشد که در مکان یابی برای استقرار این واحدهای صنعتی ارزیابی و دقت مناسب صورتنگرفته است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله ارزيابي تاثير استقرار نامناسب شهرکهاي صنعتي بر آلودگي منابع آب زير زميني در استان زنجان