مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف

 مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف

… دانلود …

مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف :

محل انتشار: هفتمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

علی آرمان – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های آبی دانشگاه شهید چمران
منوچهر فتحی مقدم – استادیار دانشکده مهندسی علوم آب دانشگاه شهید چمران
حسین صمدی بروجنی – استادیار گروه مهندسی آب دانشکده دانشگاه شهرکرد

چکیده:

در اکثر مطالعات مواد رسوبی، به منظور بدست آوردن پارامترهای فیزیکی مواد رسوبی در آب ساکن، از استوانه های ته نشینی استفاده می گردد. یکی از پارامترهای مهم در مبحث خصوصیات فیزیکی رسوبات، تعیین سرعت سقوط آنها می باشد که برای رسوبات غیر چسبندهتحقیقات وسیعی در این زمینه صورت گرفته ولی برای رسوبات چبنده تقحیقات زیادی صورت نگرفته و تنها تعداد معدودی از دانشمندان نظیر Kirshnappan (2000) , Krone (1963) , McLaughlin (1959) در این زمینه تحقیقاتی را انجام داده اند. در این تحقیق به منظور بدست آوردن روابط سرعت سقوط رسوبات چسنده، یک ستون 3 متری از مخلوط معلق آب و رسوب ایجاد گردید و با نمونه برداری ازاعماق مختلف با استفاده از روابط خاضر معادلات و نمودارهای مربوط به سرعت سقوط رسوبات چسبنده بدست آمد. نتایج حاصل از تحقیق نشان داد که فولکولاسیون رسوبات چسنده در اعماق 60 تا 90 سانتیمتر رخ می دهد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله تعيين سرعت سقوط رسوبات چسبنده در غلظت هاي مختلف