معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي

معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي

… دانلود …

معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : ششمين همايش ملي مديريت آلودگي هوا و صدا

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

سنگ بنای تولید ذرات معلق آلی ثانویه (SOA) در جو، ترکیبات آلی منتشرشده از منابع احتراقی است. اگزوز خودروها عمدهترین منبع انتشار این ترکیبات در شهر تهران محسوب میشود. این ذرات سهم بزرگی از ذرات زیر میکرون موجود در جو را به خود اختصاص میدهند. در این مطالعه، از یک مدل عددی برای پیش بینی تولید SOA از ترکیبات آلی نیمه فرار و میانه فرار منتشرشده از اگزوز خودروهای دیزلی و بنزینی استفاده شده است. این مدل براساس نگرش مجموعه پایه فراریت (VBS) فرمول بندی شده و اکسایش ترکیبات آلی شناسایینشده کمفرار، که براساس فراریت دسته بندی میشوند، را دربرمیگیرد. این مدل داده های به دست آمده از آزمایشات محفظه محدود بر روی تولید SOA از اگزوز خودروها به همراه داده های مربوط به اندازه گیری میزان انتشار ترکیبات آلی از آن خودروها را در یک چهارچوب هیبرید به کار می بندد تا میزان کل SOA تولیدشده از اگزوز این خودروها را پیش بینی نماید. داده های مورد نیاز از یک مجموعه آزمایشهای انجام شده در مرکز مطالعات ذرات جو در دانشگاه کارنگیه ملون بهدست آمدهاند. در این آزمایشها، ناوگانی از خودروهای بنزینی سبک و خودروهای دیزلی سنگین و متوسط بر روی شاسی دینامومتر تست شده و پس از اندازه گیری ضریب انتشار ترکیبات گوناگون، محصولات احتراق به درون یک محفظه مهدود وارد شده و تحت پرتودهی فرابنفش قرارگرفتهاند. عملکرد مدل حاصل با نتایج مدل مشابهی که قبلا برای موتور هواپیما به کار رفته بود تطابق دارد. براساس پیش بینی های این مدل، یک مجموعه ضرایب بهره جرمی برای هر دسته از خودروهای مورد تست به دست آمده که میتواند میزان تولید SOA در محفظه را در محدوده عدم قطعیت آزمایش به خوبی محاسبه نماید.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي وارد صفحه فروش فایل دانلودی معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

معرفي مدل عددي براي پيش بيني ميزان توليد ذرات معلق آلي ثانويه از اگزوزخودروهاي بنزيني و ديزلي