مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق

مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق

… دانلود …

مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق :

سال انتشار : 1391

نام کنفرانس یا همایش : نوزدهمين کنفرانس اپتيک و فوتونيک ايران و پنجمين کنفرانس مهندسي فوتونيک ايران

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

استفاده از استراتژی برون سپاری در بخش توزیع نیروی برق به عنوان یک الزام مدیریتی برای بهبود کیفیت خدمات و بهره وری مورد توجه قرار گرفته است. و در این راستا هییت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در ابتدای سال 1393 زمان تصویب سند نقشه راه برون سپاری تصمیم گرفت که شرایط موجود را از منظر اهداف سند، پایش نموده و مسایل و چالش های خدمات را مشخص تا بتواند به صورت اثربخش فضای موجود را بهبود بخشد. این مقاله با توجه به ساختار تعیین شده در نقشه راه، ضمن ارایه نتایج تحلیل مسایل جاری برونسپاری خدمات بازرگانی برق و بهره برداری در کارگروه های تخصصی ذی ربط و نظر به اصول و رویکردهای موثر بر برون سپاری اثربخش از جمله تفاوت برون سپاری و مقاطعه کاری سند اصلاح نظام اداری کشور، مسیولیت های اجتماعی، مدیریت فرایند کسب و کار BUSINESS PROCESS ، مدیریت سنتی و کارامدی، راهبردهای پیشنهادی برای مدیریت چالش های برونسپاری خدمات توزیع نیروی برق مطرح می گردد.

اینک شما با جستجوی مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق وارد صفحه فروش فایل دانلودی مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مديريت چالشهاي برونسپاري استراتژيک خدمات توزيع نيروي برق