بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده

بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده

… دانلود …

بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده :

نام کنفرانس یا همایش : نوزدهمين کنفرانس اپتيک و فوتونيک ايران و پنجمين کنفرانس مهندسي فوتونيک ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

بروز وقفه در سرویس انرژی الکتریکی، یکی از مسایل مهم است که شرکت های تفسیر، همواره با آن مواجه هستند. بروز خطا و اغتشاش به ویژه در صورتی که شدید باشد می تواند باعث ایجاد خاموشی وسیع شبکه شود. یکی از اعمال کنترل اصطلاحی که برای خروج از این حالت استفاده می شود بازیابی سرویس است. بازیابی سرویس یکی از توابع خودکار سازی گفتید در شبکه های هوشمند بوده و عبارت است از یافتن فیدرها و خطوط پشتیبان مناسب جهت انتقال بار از نواحی خارج از سرویس، با توجه به معیارها و اپراتور و با استفاده از اعمال کلید زنی . از طرفی با توجه به رشد روزافزون واحدهای انرژی پراکنده، ایده استفاده از این واحدها برای امر بازیابی در محیط شبکه توزیع هوشمند مطرح شده و مورد توجه به مطالعات بسیاری در زمینه بازیابی قرار گرفته است. محور اصلی این مقاله ایجاد چارچوبی مناسب و کارآمد برای استفاده از تمهیدات و امکانات شبکه های معروف و به منظور یافتن آرایش شعاعی مناسب در بازیابی بی بی سی بار در حضور تولیدات پراکنده است که با هدف حداقل نمودن تلفات، افت ولتاژ، تعداد کلید زنی، هزینه و نیز آلودگی ناشی از واحدهای حرارتی متداول و منابع تولید پراکنده انجام می گیرد. در نهایت نتایج حاصل از شبیه سازی روش ارایه شده بر روی شبکیه هوشمند توزیع انرژی الکتریکی نمونه 33 شینه در محیط نرم افزار Digsilent PowerFactory مورد بررسی قرار گرفته است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بازيابي بهينه سرويس در شبکه هاي هوشمند توزيع انرژي الکتريکي با حضور واحدهاي انرژي پراکنده