کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان

کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان

… دانلود …

کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي مديريت و مهندسي صنايع

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

هدف پژوهش حاضر، کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان بود. یکی از روش های محاسبه کارآیی برای واحد های با چند ورودی و خروجی ، روش تحلیل پوششی داده ها می باشد. با استفاده از این روش، می توان شعب کارا و ناکارا را مشخص و شعب ناکارا را رتبه بندی و برای آن ها از بین شعب کارا، الگو جهت رسیدن به مرز کارآیی مشخص کرد. همچنین می توان میزان تاثیر هر یک از متغیرها را در میزان کارآیی شعب مشخص کرد. در این پژوهش از مدل BCC و CCR با ماهیت ورودی و با فرم پوششی استفاده شده است.نتایح پژوهش نشان داد با توجه به اطلاعات و آمار سال 1395 جهت به دست آوردن نمرات کارایی شعب استفاده گردیده است رتبه بندی به دست آمده برای 34 شعبه بر اساس مدل تحلیل پوششی داده ها می باشد ، در اجرای مدل BCC و CCR با ماهیت ورودی محور، تعداد 6 شعبه (شعبه یک اهواز ،دو اهواز ،سه اهواز، پنج اهواز، شش اهواز، دزفول) به عنوان شعبه کارا شناسایی شده اند. و شعبه لالی و شادگان دارای کم ترین میزان کارایی می باشند و به عنوان ضعیف ترین شعبه شناسایی می گردند. میانگین کارایی شعب 0/72 بوده و دارای انحراف معیار 0/2 می باشد.

اینک شما با جستجوی عبارت کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
کاربرد تحليل پوششي داده ها در ارزيابي کارايي و رتبه بندي شعب تامين اجتماعي استان خوزستان