اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز

اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز

… دانلود …

اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز :

سال انتشار : 1397

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

اضطراب می تواند در برخی از کودکان در دوره ابتدایی و مدرسه دیده شود. پژوهش حاضر با هدف تعیین تاثیر درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شیراز انجام شد. پژوهش از نوع نیمه آزمایشی بود. جامعه آماری را تمام پسران 7 تا 10 سال شهر شیراز بودند. نمونه آماری در این آزمون 30 نفر بودند که به روش نمونه گیری در دسترس انتخاب شدند و به صورت تصادفی در دو گروه آزمایش و کنترل تقسیم شدند و به مدت 8 جلسه 45 دقیقه ای مورد آموزش درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد قرار گرفتند. داده ها به وسیله پرسشنامه اضطراب بک جمع آوری شد و توسط روش آماری تحلیل کوواریانس تجزیه و تحلیل شد و نتایج نشان داد درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد بر کاهش اضطراب تاثیر دارد( P<0/05).

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز وارد صفحه فروش فایل دانلودی اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اثربخشي درمان مبتني بر پذيرش و تعهد بر اضطراب پسران 7 تا 10 سال شهر شيراز