شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن

شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن

… دانلود …

شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: شناسایی موانع اجرائی سیستم کنترل های داخلی بانک مسکن و ارائه پیشنهاد برای بهبود آن

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری و انجام پایان نامه دکتری حسابداری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال حسابداری روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

یک سیستم کنترل داخلی کارآ جزء حیاتی از مدیریت بانک و مبنایی برای عملیات ایمن و بی‌عیب و نقص سازمان‌های بانکداری است . علاوه بر این ، برای عملیات محتاطانه‌بانک و ترقی ثبات سیستم مالی به عنوان یک مجموعه این امر یک ضرورت است . سیستم کنترل داخلی بانک‌ها باید بر پایه آن دسته از عناصر ضروری قرار گیرد که برای اطمینان از رعایت قوانین و مقررات ، دستیابی به سودآوری بلندمدت ، تهیه گزارش‌های مالی و مدیریتی قابل اتکا و کاهش ریسک زیان‌های پیش‌بینی نشده یا خدشه‌دار شدن حسن شهرت بانکی لازم است . افزون بر این ، به‌منظور اطمینان از سرانجام کار حسابرسان داخلی باید همکاری و هماهنگی موثری بین ناظر ، حسابرس داخلی و حسابرس مستقل در قالب اصول معینی تعریف شود . نیاز حیاتی برای نظارتی محتاطانه به‌ منظور حفظ ثبات و اطمینان در سیستم بانکی نتیجه مهمی از فرآیند جهانی شدن در سال‌های اخیر است . کنترل داخلی قوی ، شامل کار واحد حسابرسی داخلی و حسابرس مستقل ، بخشی از حاکمیت شرکتی بی‌عیب و نقص است که به نوبه خود می‌تواند در راستای رابطه کاری مشارکتی بین مدیریت بانک و ناظران آن نقش‌آفرینی کند . هدف نهایی این همکاری فراهم كردن اطمینان در زمینه سازماندهی و دایر ساختن حاکمیت شرکتی ، سیستم کنترل داخلی و فرآیند مدیریت ریسک است (صادقی و اسلامی، 1386).

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

باتوجه به پیچیدگی مسایل مالی در ارتباط با ارگانیسم سازمان و سیر تحولات اقتصادی که در اثر نیاز و ضرورت صورت گرفته و طبعا می یابد عوامل زیر بنایی موجهی داشته باشد لذا شناسایی موانع اجرائی و بهبود در سیستم کنترلهای داخلی و ذکر اهم عوامل و علل بنیادی آن از مهمترین وظایف هر سازمانی است . عدم توجه به موانع اجرائی در سیستم      کنترل های داخلی سبب بروز زبانها و احتمالا سوء استفاده های مهمی خواهد شد وعملکرد سازمان را از زوایای غیرمنطقی برنامه ریزی و هدایت می نماید و اشتباه در تصمیم گیری را موجب خواهد شد . سیستم کنترلهای داخلی نقش موثری در ایجاداطمینان به اقلام مندرج در ارائه گزارشات سازمان دارد و تاکید می نماید که مقایسه تجزیه و تحلیل دائمی اقلام و اطلاعات مندرج در گزارشات ارائه شده قابل اطمینان جهت تایید مدیران سازمان خواهد بود . بنابراین نتایج این مطالعه می تواند به بهبود وضعیت این سیستم در بانک مسکن کمک کند.

3- پیشینه تحقیق:

مارینوویچ (2011) کیفیت عواید سیستم کنترل داخلی و پویایی گزارشات مالی را مورد مطالعه قرار دادند . وی در نتایج خود گزارش کرد که تقلب های زیادی در هنگامی که سیستم کنترل داخلی شرکت خوب است مشاهده شده است. عکس این مطلب هم در نتایج وی آمده است ، یعنی تقلب کم با سیستم کنترل داخلی بد .

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه‏های تحقیق:

..

6- سوالات تحقیق:

..

7- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

8- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

9- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن و بررسی کامل هدایت میشوید

شناسايي موانع اجرائي سيستم کنترل هاي داخلي بانک مسکن و ارائه پيشنهاد براي بهبود آن