مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي

 مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي

… دانلود …

مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: چهاردهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

غلامرضا راشد – دانشجوی دکتری در دانشکده مهندس مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدی
رحمت الله قاجار – دانشیار دانشکده مهندس مکانیک – دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
سیدجلال الدین هاشمی – دانشیار دانشگاه صنعت نفت و دانشگاه آزاد اسلامی – شاخه اهواز

چکیده:

در این مقاله اثر گذاری مدل های بر مبنای پلاستیسیته در پیش بینی کاهش مدول برشی ماسه، با یکدیگر و با نتایج تجربی مقایسه می گردد. پیش بینی های مدل کاملا پلاستیک دروکر-پراگر (Drucker-Prager)، مدل سخت شوندگی ایزوتروپیک دروکر-پراگر و مدل گل رس بادامکی یا تپه ای (Cam clay model) با معادله هاردین رنویچ (Hardin Drnevich equation) و نتایج تجربی، برای ماسه مقایسه می گردند.
گر چه پراکندگی قابل ملاحظه ای در داده های تجربی دیده می شود و همه مدل های بر پایه پلاستیسیته کاهش سفتی را با افزایش کرنش برشی پیش بینی می کنند ولی مدل گل رس بادامکی مقادیری به مراتب نزدیکتر به مقادیر تجربی و معادله هاردین را پیش بینی می کند.

اینک شما با جستجوی مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله پيش بيني رفتار ماسه در مدل هاي مختلف پلاستيسيته و مقايسه آنها با نتايج تجربي