مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي

مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي

… دانلود …

مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي دارای 34 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي :

سال انتشار : 1397

تعداد صفحات :34

هدف: با توجه به اهمیت گریت برای یادگیری زبان انگلیسی به‌عنوان زبان خارجی هدف پژوهش حاضر ساخت ابزاری دقیق و مناسب جهت سنجش گریت برای زبان‌آموزان می‌باشد. روش: روش این پژوهش با توجه به اهداف آن توصیفی بوده است که با لحاظ جامعه‌ی آماری مدرسان و زبان‌آموزان ایرانی در مؤسسات زبان شهرهای تهران و همدان صورت گرفته است. ابزار پژوهش پرسشنامه گریت به زبان انگلیسی به‌عنوان زبان دوم، با توجه به تعاریف سازه، فهرست‌ها، طبقه‌بندی‌ها و پژوهش‌های پیشین طراحی شده است. یافته‌ها: برای تحلیل داده‌های پژوهش از روش تحلیل‌های تأییدی و اکتشافی با استفاده از نمودار اسکری، آزمون‌های کرویت بارتلت، کفایت نمونه‌برداری کایسر میراولکین، تحلیل عاملی با چرخش واریماکس، آلفای کرونباخ استفاده شده است. نتیجه تحلیل عاملی با استفاده از روش واریماکس و براساس آزمون اسکری بیان‌گر وجود 4 مقیاس “تلاش سخت برای یادگیری زبان انگلیسی”، “علاقه به یادگیری زبان انگلیسی”، “تمرین زیاد برای یادگیری زبان انگلیسی” و “داشتن هدف برای یادگیری زبان انگلیسی” بوده است. ضریب آلفای کرونباخ برای کل آزمون (833/0) و مقیاس‌های؛ تلاش (78/0) علاقه‌مندی (84/0) تمرین (81/0) هدفمندی (82/0) به‌دست آمده است. نتیجه‌گیری: بنابراین می‌توان گفت پرسشنامه گریت در شرایط کنونی EFL در ایران ابزاری معتبر، با روایی بالا برای کاربرد در پژوهش‌های آموزشی، زبانشناختی و روان‌زبانشناسی است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله تدوين پرسشنامه جامع گريت و تأثير آن در يادگيري زبان انگليسي به‌عنوان زبان خارجي