مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران

مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران

… دانلود …

مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران :

سال انتشار : 1397

تعداد صفحات : 25

نتایج پژوهش‌های مختلف نشان داده است افول سرمایه اجتماعی پدیده‌ای فراگیر است و اغلب کشورهای دنیا به آن دچار شده‌اند. پژوهش حاضر با هدف شناسایی عوامل مؤثر بر افول سرمایه اجتماعی انجام گرفته است. به این منظور در پژوهش کیفی حاضر، 12 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه و هشت نفر از شهروندان به‌عنوان نمونه و با روش هدفمند انتخاب شدند. ابزار جمع‌آوری داده‌ها مصاحبه و گروه کانونی بود. داده‌های جمع­آوری‌شده با روش تحلیل تم تجزیه‌وتحلیل شد. نتایج پژوهش نشان داد در مجموع، 94 عامل در افول سرمایه اجتماعی اثرگذارند. عوامل شناسایی‌شده در قالب چهار بعد، شامل ابعاد اجتماعی (44 عامل)، سیاسی (28 عامل)، اقتصادی (15 عامل) و فناورانه (10 عامل) طبقه‌بندی شدند. در بین عوامل شناسایی‌شده، افزایش فردگرایی با هفت تکرار، و ضعف در عملکرد مدیران با شش تکرار، به‌عنوان مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر افول سرمایه اجتماعی شناسایی شدند.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله واکاوي افول سرماي? اجتماعي در ايران