مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه

 مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه

… دانلود …

مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه :

محل انتشار: چهاردهمین کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات:7

نویسنده(ها):

علیرضا سیادتیان – دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، دانشکده تحصیلات تکمیلی، مرکز پژ

چکیده:

در این مقاله تشخیص جایگاه روتور موتور رلوکتانس سوئیچی (SRM) بوسیله روش مدولاسیون دامنه Amplitude Modulation) AM) مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است. با اعمال این روش می توان جایگاه روتور موتور رلوکتانس سوئیچی را با روش بدون سنسور (sensorless) با استفاده از روش مدولاسیون دامنه در حالت سکون و حرکت تشحیص داد. مقاله ارائه شده در مرجع یک حرکت موتور را با روش تا سرعت 3000RPM کنترل نموده و کار بخصوصی در حالت سکون روتور انجام نداده است. این مقاله تشخیص جایگاه روتور را از شروع (سکون) و چرخش با استفاده از روش مدولاسیون دامنه تا سرعت 5000RPM تشخیص داده و چرخش روتور را کاملا در این بازه کنترل می نماید. در بخش اول این مقاله مقدمه و در بخش دوم بر روش تشخیص جایگاه روتور موتور رلوکتانس سوئیچی بوسیله روش مدولاسیون دامنه (AM) بررسی خواهد شد و در بخش آخر نتیجه گیری شده است.

اینک شما با جستجوی مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تشخيص جايگاه روتور و کنترل دور کامل موتور رلوکتانس سوئيچي بوسيله روش مدولاسيون دامنه