پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي

پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي

… دانلود …

پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات جنگل و صنوبر ايران

تعداد صفحات :17

پژوهش پیش رو با هدف بررسی پاسخ مازودار (Quercus infectoria Oliv)به گلازنی انجام شد. یک توده کمتردست خورده (1.4 هکتاری) و یک توده گلازنی شده (1.7 هکتاری) در روستای یعقوب آباد شهرستان بانه در استان کردستان انتخاب شدند. در هر کدام از توده های انتخاب شده، پنج قطعه نمونه مستطیلی شکل به ابعاد 30×20 متر به صورت تصادفی برداشت شدند. در داخل قطعات نمونه، برای همه درختان با قطر برابر سینه مساوی و بیشتر از پنج سانتی متر، نام گونه ثبت شد و قطر برابر سینه، ارتفاع کل، ارتفاع تنه و دو قطر بزرگ و کوچک تاج اندازه گیری شدند. برای بررسی رویش قطری، در هر توده، 18 اصله درخت مازودار با مبدأ رویشی شاخه زاد به صورت تصادفی به عنوان درختان نمونه انتخاب شدند و از هرکدام در ارتفاع 50 سانتی متری تنه با استفاده از مته سال سنج، یک جفت نمونه رویشی در دو جهت عمود برهم برداشت شد. در نمونه های رویشی، رویش جاری سالانه شعاعی اندازه گیری شد. رویش قطری نیز محاسبه شد و سپس میانگین رویش قطری در بازه زمانی 1362 تا 1388 برآورد شد و درصد رویش قطری نیز در طبقات قطری هم نام تعیین شد. نتایج نشان داد که میانگین نمایه های زیست سنجی (قطر، ارتفاع کل، ارتفاع تنه، ارتفاع تاج و سطح تاج) درختان مازودار در توده کمتردست خورده از توده گلازنی شده بیشتر بود و اختلاف بین آنها معنی دار بود. میانگین رویش قطری درختان مازودار در توده گلازنی شده (2.08 میلی متر در سال) از توده کمتردست خورده (1.32 میلی متر در سال) بیشتر بود و اختلاف رویش در بازه زمانی مورد بررسی و درصد رویش قطری در طبقات قطری معنی دار بود.

كلید واژه: زاگرس شمالی، گلازنی، مازودار، نمایه زیست سنجی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي وارد صفحه فروش فایل دانلودی پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

پاسخ درختان مازودار (.Quercus infectoria Oliv) به گلازني در زاگرس شمالي