بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه)

بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه)

… دانلود …

بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت توليد و عمليات

تعداد صفحات : 14

هدف این مقاله ارائه مدلی برای بررسی اثر تراکم در خروجی های نامطلوب بر عملکرد و کارایی موسسات است. اندازه گیری تراکم برای ارزیابی عملکرد و تخصیص مناسب منابع، اهمیت ویژه ای داشته و تعیین آن با استفاده از تحلیل پوششی داده ها مورد توجه محققان بوده است؛ زیرا تراکم موجب کاهش کارایی می شود. از دیدگاه مدیریت، هرگاه افزایش یک یا چند ورودی موجب کاهش یک یا چند خروجی گردد؛ به طوری که سایر ورودی و خروجی ها بدون تغییر باشند، تراکم رخ می دهد یا بالعکس. اگرچه درحضور خروجی های مطلوب و نامطلوب، تعریف تراکم متفاوت خواهد بود؛ زیرا همواره افزایش خروجی های مطلوب و کاهش خروجی های نامطلوب مدنظر است. بنابراین، در این موارد نمی توان تعاریف و تئوری های متداول تراکم را مستقیما برای اندازه گیری تراکم استفاده نمود. مطالعاتی که تاکنون انجام شده، عموما به خروجی های مطلوب پرداخته اند، درحالی که خروجی مطلوب و نامطلوب همواره به صورت همزمان در موسسات تولیدی و خدماتی وجود دارند. دراین مطالعه، روش جدیدی برای اندازه گیری تراکم با درنظرگرفتن خروجی های نامطلوب پیشنهاد شده، سپس این روش برای تحلیل اثر تراکم در خروجی های نامطلوب و ورودی ها بر عملکرد دانشکده های دانشگاه به کار برده شده است. نتایج نشان می دهد تمامی دانشکده های ناکارا دارای تراکم در خروجی نامطلوب هستند. همچنین، تراکم درخروجی های نامطلوب بیشترین همبستگی را با کارایی دارد.

كلید واژه: تحلیل پوششی داده ها، تراکم، خروجی نامطلوب، دانشگاه، ناکارایی تکنیکی

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي اثر تراکم در خروجي نامطلوب با استفاده از تحليل پوششي داده ها (مطالعه موردي: ارزيابي عملکرد دانشگاه)