بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن

بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن

… دانلود …

بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

تحقیق حاضر به تبین بررسی تاثیرات دامنه حسابرسی داخلی و عملیات حسابرسی داخلی شرکت پرداخته است تحقیق حاضر از نوع توصیفی است و از شاخه ی پیمایشی می باشد. جامعه آماری در این تحقیق واحدهای مختلف در بیمه دانا استان تهران است. نتایج به دست آمده نشان می دهد دامنه حسابرسی داخلی و عملیات حسابرسی در بیمه دانا استان تهران به گونه ای تدوین شده است که منجر به اثربخشی فعالیت های حسابرسی داخلی می گردد. نتایج رتبه بندی عوامل موثر بر حسابداری داخلی مشخص شد در بیمه دانا به غیر از مولفه عملیات حسابرسی آن مولفه دیگر عملکرد خوبی جهت برقراری روند مطلوب حسابرسی داخلی و اثربخشی آن برخوردار بود. و اگر تلاش های کارکنان و مدیران جهت برطرف کردن مشکل اثربخشی در این عامل نیز صورت گیرد این اداره از اثربخشی کامل حسابرسی داخلی برخوردار خواهد شد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تاثير دامنه حسابرسي داخلي و عمليات حسابرسي داخلي شرکت بيمه دانا استان تهران بر عملکرد مالي آن