بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه )

بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه )

… دانلود …

بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه ) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه ) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه ) :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي نمادشناسي در هنر ايران با محوريت هنرهاي بومي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

نقوش موجود در قالی به نوعی تاریخی مصور یا مستنداتی از افکار، اندیشه ها، شادی، غم، ترس و دغدغه های پیشینیان است. نقش ها و تصاویری با ریشه ای محکم و استوار که در عین انتزاع، سالیان سال حتی با وجود کوچ های پیاپی و همجواری با بسیاری مناطق شهری همچنان اصالت خود را حفظ کرده اند و حامل پیام های فرهنگی، هنری و اجتماعی از روزگاران گذشته می باشند. این نقوش اغلب مفاهیمی اسطوره ای دارند و می توانند منبع بسیار مهمی برای بسیاری از کارهای گرافیکی و به خصوص تصویر گری باشند. این پژوهش با هدف شناسایی و حفظ هویت اصیل فرهنگ ایرانی و غنای تصویری فرش های ایرانی که دنیایی از انتزاع و و تصویرسازی های غنی است، به روش توصیفی نقوش قالی های فارس را مورد بررسی قرار می دهد. پژوهش حاضرکه به روش کتابخانه ای و میدانی صورت گرفته است، ضمن مطالعه، بررسی و دسته بندی نقوش قالی های فارس، به استخراج و آنالیز نقوش پرداخته است. این نقوش به دلیل اصالت و انتزاعی که دارند، دارای قابلیتی ذاتی برای استفاده در کارهای گرافیکی به خصوص تصویرگری می باشند که در این راستا داستان ماهی خوار و خرچنگ از کتاب کلیله و دمنه انتخاب شده و تصویرگری آن ارایه می گردد.

با سلام،محصول دانلودی بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه ) آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه ) هدایت میشوید
بررسي نقش مايه ها در قالي هاي فارس و بهره گيري از آن ها در تصويرگري ( نمونه موردي: تصويرگري داستان ماهي خوار و خرچنگ از کتاب کليله و دمنه )