شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج

شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج

… دانلود …

شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي مديريت راهبردي خدمات 1396

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

هدف کلی این پژوهش شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت آب و فاضلاب شهری شهریاسوج است، برای گردآوری اطلاعات و داده های مورد نیاز این تحقیق از پرسشنامه استفاده گردید. بر همین اساس با این پژوهش از نظر هدف کاربردی، از نظر جمع آوری داده ها میدانی، از نظر تجزیه و تحلیل داده ها، توصیفی- تحلیلی است. جامعه آماری پژوهش حاضر را کارشناسان و خبرگان شرکت آب و فاضلاب شهری یاسوج و اساتید دانشگاهی تشکیل می دهند که تعداد آنها 50 نفر می باشد. نمونه آماری بصورت تمام شماری و هدفمند انتخاب شده اند که تعداد آنها 50 کارشناس می باشد. در بخش گردآوری اطلاعات و عوامل از پرسشنامه سوالات باز (دلفی) استفاده شد. به منظور امتیازدهی جهت رتبه بندی عوامل از پرسشنامه های مقایسه زوجی با طیف فازی مثلثی با امتیاز زبانی از بسیار کم اهمیت تا بسیار با اهمیت 9) درجه ای) استفاده شد. نتایج حاصل از نرم افزار AHP فازی نشان داد عامل میزان بلوغ سازمان، استراتژی مدیریت و زیر ساخت های سازمانی به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند و در مقابل عامل ویژگی های فردی و سازمانی کارکنان و سیستم های ارزیابی عملکرد در رتبه آخر قرار گرفت.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

شناسايي عوامل موثر بر پياده سازي مديريت دانش و رتبه بندي آنها در شرکت آب وفاضلاب ياسوج